Nieuws

Keuzegids Masters: studenten waarderen meerdere HAN-masters bovengemiddeld
Studenten beoordelen diverse masteropleidingen van de HAN bovengemiddeld goed. Dat blijkt uit de Keuzegids Masters 2024. In deze Keuzegids beoordelen masterstudenten hun opleiding op 5 thema’s: de inhoud, de docenten, toetsing, voorbereiding op je loopbaan en de sfeer.
Sterkere profilering en krachtige onderbouwing
Marieke Klein Entink en Yvonne Aartsen hebben een aantal overeenkomsten. Ze werken allebei in de pleegzorg voor Entrea Lindenhout. Ook zijn ze beide alumni bij de Master Social Work. En samen schreven ze een boek. Of de MSW daarbij hielp? “Absoluut. Je gaat steviger staan met je verhaal”, aldus Marieke.
Master Social Work: versterk je vak én jezelf
“Als ik mijn stem laat horen, heb ik ook echt wat te zeggen”, vertelt Colin van der Heijden, medisch maatschappelijk werker bij het Radboudumc. Hij is een alumnus van de masteropleiding Social Work van de HAN. Het volgen van de master gaf oud-studenten Colin, Jessy, Marjolein en Nezahat het zelfvertrouwen om praktijkveranderingen in gang te zetten en gesprekken aan te gaan.
"Na 10 jaar nog steeds relevant"
In 2009 startte Joyce Vermue met de Master Social Work aan de HAN. Toen jeugdhulpverlener op het politiebureau én gezinscoach bij Centrum Jeugd en Gezin. Afstuderen deed ze in 2011 als Manager Maatschappelijk Werk. En in 2021, 10 jaar later, vervult Joyce het ambt van burgemeester van de gemeente Zundert. “Er zijn heel veel facetten en elementen van de opleiding waar ik nu nog steeds op teruggrijp."