Nieuws

Werkdruk: wat is het en wat kunnen we doen?
‘Bijna wekelijks komt het onderwerp voorbij in het journaal of in de kranten: werkdruk. Ook in het hoger onderwijs is het voor velen een bekend onderwerp.
Karen Pak cum laude gepromoveerd
Karen Pak heeft op 2 oktober 2020 haar proefschrift cum laude verdedigd. In haar proefschrift werd de rol van HRM bij het verlengen van werkzame levens onderzocht. Hoewel een toenemend aantal onderzoeken zich richt op het bevorderen van doorwerken tot op latere leeftijd, zijn er maar weinig studies die de mogelijke effecten van Human Resource Management en de rol van grote levensgebeurtenissen hierin onderzoeken.
Gezond samenwerken rond nieuw concept Healthy Healthcare
Healthy Healthcare kan een nieuwe creatieve oplossing zijn voor professionals in de gezondheidszorg die zich afvragen hoe we de kwaliteitsstandaarden binnen de gezondheidszorg handhaven. En hoe doen we dat als de sector door vergrijzing en beroepsgerelateerde uitval met steeds minder mensen toch goede zorg wil verlenen?Leden van het netwerk van de European Academy of Occupational Health Psychology (EAOHP) kwamen eind maart samen op de HAN Campus in Nijmegen om te discussiëren over Healthy Healthcare. Wat is de bedoeling?