SEE-café
19 november: Energietransitie - spel met veel spelers

Op 19 november 2020 organiseert HAN Sustainable Energy and Environment (SEE) het SEE-café over de wijkgerichte energietransitie in Arnhem. Tijdens dit eerste online SEE-café lichten de diverse spelers hun kijk op de energietransitie toe en hoor je meer over de multidisciplinaire HAN-aanpak in de wijken.
16:00 – 16:10 uur - Inloop en introductie
Door Christien Lokman, programmamanager SEE.
16:10 – 16:30 uur - SEE Wijkgericht Energietransitie
Frits Schultheiss over multidisciplinair werken binnen SEE-WE project.
16:30 – 16:45 uur - Wat is jouw kijk op de energietransitie?
Interactie met de aanwezigen.
16.45 – 16.50 uur - Spreker
Wijkbewoner Antoinette de Bruijn vertelt vanuit het Spijkerkwartier hoe bewoners tegen de transitie aankijken en over haar ervaring met HAN studenten.
16.50 – 17.00 uur - Vraaggesprek
Vraaggesprek van Erik Jansen met Ursula van Wandelen van de gemeente Arnhem over hun visie op de energietransitie in de wijken en de HAN-aanpak hierbij.
17.00 uur Afsluiting
Tussendoor kun je interactief meedoen. De vragen in de chat worden zoveel mogelijk direct beantwoord.
Aanmelden voor het online SEE -café van 19 november kan via see@han.nl. Je ontvangt in de week van het SEE-café een link naar de onlinebijeenkomst.
