Cursus AI voor Docenten in het Onderwijs (basis)
De opleiding start zodra een definitieve startdatum is bepaald

Deeltijd Cursus
Vakgebied
Onderwijs
Kapittelweg 35
6525 EN Nijmegen
In het kort
Voor wie is de cursus AI voor docenten in het onderwijs
Deze cursus is voor docenten die gebruik willen maken van AI in het onderwijs.
Programma cursus AI voor docenten in het onderwijs
Dit ga je leren
Je leert wat AI is, over welke ethische dilemma’s je na kan denken en hoe je AI direct kan toepassen in jouw onderwijs.
Resultaat - Wat levert het je op?
Aan het einde van de professionalisering kan je een AI-applicatie gebruiken om eenvoudige producten te maken voor jouw leerlingen.
Eigen inbreng cursisten
Als deelnemer neem je eigen casuïstiek mee. Wat wil je maken voor jouw doelgroep? Daarnaast worden er verschillende AI-applicaties aangeboden afhankelijk van je niveau.
Praktische en theoretische vaardigheden
-
Je leert praktische handvatten om AI te gebruiken om onderwijs te ontwerpen gericht op (individuen) uit jouw doelgroep. Hierdoor kan je meer op maat eenvoudige producten maken met de inzet van AI.
-
Je denkt na over welke informatie je wel en niet met AI deelt i.v.m. privacy.
-
Je denkt na over ethische dilemma’s met AI en vormt eigen meningen en overtuigingen.
Verdere informatie
Persoonlijk advies over de opleiding
Heb je vragen over deze opleiding? Of wil je meer weten over mogelijkheden om de cursus Cursus AI voor docenten in het onderwijs basis incompany te volgen? Neem voor vragen hierover contact op.
Bureau LLO

Voor algemene vragen en advies over opleidingen.