Genomineerden HAN-prijzen 2012 bekend

22 juni 2012

De 13 genomineerden van de HAN-prijzen 2012 zijn bekend. Ieder jaar reikt de HAN tijdens de opening van het studiejaar de HAN-prijs uit aan een bijzondere student en een bijzondere medewerker. Dit jaar zijn er voor het eerst 3 verschillende prijzen voor medewerkers. Er is een prijs voor een opvallende docent, een prijs voor een opvallend ondersteuner en een prijs voor een onderzoeker die zich onderscheidt van collega-onderzoekers.

Prijzen

Medewerkers konden afgelopen periode studenten en collega’s voordragen voor de 4 prijzen. De volgende medewerkers en studenten zijn genomineerd:

Genomineerde studenten

  • Sara van Kesteren, Sofie Roos en Lucie Gommers van de bacheloropleiding Pedagogiek
  • Veronika Sarmanová van de bacheloropleiding Mondzorgkunde
  • Geneviève van Tuijn van de masteropleiding Sociale Studies 

Genomineerde docenten

  • Ria van Zeeland van Pabo Groenewoud
  • Jaap Dekker van Pabo Arnhem
  • Rob van Beek van Industrieel Product Ontwerpen

Genomineerde onderzoekers

  • Ans Rensen van Faculteit Gezondheid Gedrag en Maatschappij
  • Sanne Diepeveen van Faculteit Gezondheid Gedrag en Maatschappij
  • Ida van Asselt Goverts van Faculteit Gezondheid Gedrag en Maatschappij 

Genomineerde ondersteuners

  • Wilfried Snelting van de service unit Facilitaire Zaken
  • Wim Visser van de service unit studentzaken GGM
  • Mea Verbunt van de service unit Service Centrum Onderwijs
  • Sergio Canestrelli beheerder van het Fablab 

Op 23 augustus maken we tijdens de opening van het studiejaar 2012-2013 bekend wie de prijzen hebben gewonnen. De HAN feliciteert de genomineerden nu al met hun nominatie!

Terugblik 2011

Van de voordrachten van de HAN-Prijs in 2011 zijn 2 videofilmpjes gemaakt, bekijk ze in het nieuwsbericht 'Winnaars HAN-prijs 2011'.
 

Bron: HAN