Ontwikkelingen in de digitale communicatie gaan razendsnel! Bent u als communicatiemedewerker of -adviseur voldoende bekend met de nieuwste digitale trends, media, snufjes en gadgets? En weet u die voor uw eigen organisatie of voor uw klanten op waarde en toepasbaarheid in te schatten? Kunt u uw management, uw klanten een gedegen, onderbouwd (strategisch) advies voorleggen over de keuzes, de risico’s en de (on-)mogelijkheden van het inzetten van digitale middelen en media in communicatiecampagnes?
Wilt u nieuwe media inzetten in uw organisatie of uw digitale communicatie veranderen? In deze opleiding wordt u de adviseur en leert u alles over de nieuwste trends en tools.
De nieuwste media
In deze opleiding krijgt u een state of the art overzicht van al het nieuwe dat internet en haar technologie voortbrengt, nu en in de toekomst. We laten u ontdekken wat u kunt doen met bijvoorbeeld:
- Hyves.com
- Twitter.com
- MSN
- Mobile Phones
- Social Computing
- Web 2.0/3.0
- Second Life
- Businessblogs and Videoblogs
- Pod- and Vodcasting
- iTunes and iPod
- Serious Gaming
- Viral marketing
Dat betekent dat u als communicatieprofessional ook kennis gaat maken met basiskennis over internettechnologie: hoe wordt software ontwikkeld, welke databases zitten er achter een applicatie, welke ontwikkelplatforms gebruiken uw collega’s van de IT-afdeling, hoe werken online shops en digitale betaalsystemen, hoe gebruikt u Content Management Systemen (CMS)? Met deze kennis en inzichten plaatst u zich ook als gesprekspartner tussen de ‘leek’ met zijn communicatievraagstuk en de ‘IT-er/techneut’ met zijn (on-)mogelijkheden om iets te kunnen ‘bouwen’. Hoe vaak gaat een veelbelovend project niet de mist in, omdat men elkaars ‘taal’ niet verstaat?
Maken we dan een programmeur van u? Nee, absoluut niet! We maken van u wél een communicatieprofessional die op de hoogte is (en blijft!) van het allernieuwste op internetgebied én die dat in de 3 domeinen Interne Communicatie (IC), Externe Communicatie (EC) en Marketingcommunicatie (MC) treffend weet te vertalen naar mogelijkheden en toepassingen voor organisatie, bedrijf of klant.
Voor wie
U bent een afgestudeerde hbo-er of u hebt een vergelijkbaar denk- en werkniveau.
Startdatum
De start van de opleiding is jaarlijks in september en in februari
Duur
10 maanden (1 studiejaar)
Kosten
€ 4895,- excl. literatuur (geschat op € 300,-) en hotelkosten (€ 850,-)
Beschikking over eigen laptop
Voor deze studie en het goed kunnen volgen van de colleges dient u te beschikken over een eigen laptop met de mogelijkheid om draadloos te internetten. Van de HAN ontvangt u aan het begin van de studie software en een HAN-account.
Meer informatie?
Mevrouw Mirjam van de Ven
Studieleider
T (026) 365 82 40
E Mirjam.vandeVen@han.nl
Toelatingsvoorwaarden
U bent een afgestudeerde HBO’er of u hebt een vergelijkbaar denk- en werkniveau. Tevens beschikt u over 2-3jaar relevante werkervaring. U hebt een communicatiefunctie op HBO-niveau of u wilt daarvoor in aanmerking komen.
U bent bijvoorbeeld communicatiemedewerker, medewerker PR en Voorlichting, marketingmedewerker, bedrijfsjournalist, medewerker Nieuwe of Digitale Media of P&O-medewerker met communicatietaken.
Ook voor managers en leidinggevenden die in hun functie te maken hebben met veranderingsprocessen, projectleiders en zelfstandige communicatieadviseurs biedt de opleiding Adviseur Digitale Communicatie & Nieuwe Media prima mogelijkheden. De opleiding richt zich zowel op het bedrijfsleven alsook op de communicatiemedewerker bij non-profitorganisaties en de overheid.

Modules Stub
Not cached: 08:05:34
Cached: 08:05:34
Contact
| (026) 365 82 92 | |
| (026) 365 81 26 | |
| info.eimc@han.nl |



