Master Human Resources Management (HRM)
Bent u een senior P&O’er of hrm-adviseur en ervaren op het gebied van hrm? Kies dan nu voor de 2-jarige masteropleiding Human Resources Management (HRM) in deeltijd van de HAN en leer de slagkracht van het management vergroten. U kunt de opleiding in 2 fases doen, met als eindresultaat de erkende titel Master Human Resources Management (MHRM).
Volg de Master Human Resources Management
Tijdens de opleiding tot Master Human Resources Management verdiept en verbreedt u uw kennis binnen de driehoek van mens, arbeid en organisatie. U leert ondernemen vanuit het hrm-domein. U geeft vorm aan thema’s als generatiemanagement, strategische personeelsplanning, managen van diversiteit, sociale innovatie (het nieuwe werken en het nieuwe organiseren), talentmanagement en ziekteverzuimbeleid.
U bouwt uw kennis, vaardigheden en competenties uit tot professioneel masterniveau. De resultaatgerichtheid komt tot uiting in een versterking van het innovatieve vermogen en de slagkracht van het management.
Na het 1e jaar ontvangt u bij goed gevolg een erkend post-hbo-getuigschrift Voortgezette Opleiding (VO) Personeel & Organisatie. Daarna kunt u uitstromen of u volgt nog het 2e jaar. Na succesvolle afronding van dit masterjaar ontvangt u de NVAO-erkende titel Master Human Resources Management (MHRM).
In het kort
- Locatie
- Nijmegen
- Duur
- 2 jaar
- Studiebelasting
- 1890 uur in totaal
- Studiebelasting
- 12-20 uur per week
- Contacturen
- 420 uur in totaal
- Accreditatie
- NVAO
- Resultaat
- Certificaat
- Kosten
- € 22490,-
- Jaar 1, € 11.245, Jaar 2 € 11.245. Incl. € 250,-/jaar boeken; incl. lunches. Prijspeil 2012. 5% korting bij inschrijving voor 1 juni 2012. Bent u NVP-lid dan krijgt u nog eens extra 5% korting.
Voor wie
U heeft een hbo-/bachelor- of wo-diploma en werkt als HR/ P&O adviseur op het gebied van strategisch HRM.
Samenwerking
De masteropleiding is gelieerd aan het Lectoraat Human Resource Management.
HAN Master Human Resources Management topopleiding!
De masteropleiding Human Resources Management van de HAN is in Keuzegids Masters 2012 van het Centrum Hoger Onderwijs Informatie (CHOI) zeer goed beoordeeld. 'De Master Human Resources Management bij de HAN is een echte topper. Met alleen maar applaus van de studenten en ook de deskundigen zijn vol lof', aldus de Keuzegids Masters 2012. Met name de onderdelen praktijkgericht onderzoek, studielast, informatievoorziening en persoonlijk contact komen als zeer goed uit de beoordeling.
Erkend door de NVAO
Deze masteropleiding is geaccrediteerd door de Nederlands-Vlaamse Accreditatieorganisatie (NVAO).
Ik wil een adviesgesprek voor een masteropleiding
Heeft u interesse in een masteropleiding? Vraag een adviesgesprek aan met één van onze opleidingscoördinatoren.
Ga naar het formulier