Cursus Opfris Engels (B1)
Gaat u binnenkort een periode voor werk, studie of vakantie naar een Engelstalig land? Met de cursus Opfris Engels (B1) van het HAN-Talencentrum (onderdeel van de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen) bereidt u zich voor op uw verblijf in een Engelstalige omgeving.
Volg de Cursus Opfris Engels (B1)
Tijdens de Cursus Opfris Engels (B1) zal de meeste aandacht uitgaan naar spreekvaardigheid. Lees- en schrijfopdrachten maakt u thuis. De docent voorziet de ingeleverde opdrachten van feedback. De docent spreekt in de lessen uitsluitend Engels. In deze cursus komen alle vaardigheden aan bod: spreekvaardigheid, luistervaardigheid, lees- en schrijfvaardigheid.
Verder studeren?
Na de cursus bestaat de mogelijkheid door te stromen naar de cursus FCE First Certificate of English (B2).
Liever in eigen huis?
Het HAN-Talencentrum verzorgt ook maatwerktrajecten. Kijk voor meer informatie op de website of neem contact met ons op.
In het kort
- Locatie
- Arnhem en Nijmegen
- Duur
- 10 dagen
- Studiebelasting
- 50 uur in totaal
- Studiebelasting
- 5 uur per week
- Contacturen
- 2 uur per week
- Zelfstudie
- 3 uur per week
- Resultaat
- Certificaat
- Kosten
- € 320,-
- HAN-studenten ontvangen 50% korting, HAN-medewerkers ontvangen 10% korting, kosten zijn excl. cursusmateriaal
Data
- Startdatum
- 14 november 2012
- Opmerking
- Op woensdagen in Arnhem
- Tijden
- 18.00 tot 20.00 uur
Data
- Startdatum
- 20 februari 2013
- Opmerking
- Op woensdagen in Nijmegen
- Tijden
- 18.00 tot 20.00 uur
Voor wie
- Groepsgrootte
- maximaal 10-20
