Snelle links [ sla over ]
HAN Navigatie [ sla over ]
HAN Bacheloropleidingen
Techniek en Life Sciences
HAN Navigatie [ sla over ]

HAN op National Geographic Channel met Green Dream District

8 februari 2011

Bij de HAN staat duurzaamheid hoog in het vaandel. Jongeren worden gestimuleerd om te werken aan duurzame oplossingen. Dit doen we onder meer via deelname aan het tv-programma Green Dream District dat vanaf 2 april uitgezonden wordt op National Geographic Channel.

In dit programma strijden 36 jongeren om de titel ‘Meest duurzame uitvinding van 2011’. Hierbij worden zij begeleid door Green Coaches.

De Green Coaches van HAN Techniek helpen 12 deelnemers om hun idee verder te ontwikkelen en goed te presenteren aan de jury. Vanuit hun expertise op verschillende terreinen stellen de Green coaches kritische vragen en denken zij mee over de ideeën en plannen van de deelnemers. Sommige kandidaten maken tijdens de sessies ook een prototype van hun product. 

Het programma

13 weken lang geven presentatoren Joris Putman en Levi van Kempen jonge uitvinders de kans om verrassende, coole maar ook simpele duurzame oplossingen te presenteren aan een vakjury. Tijdens de finale wordt bekendgemaakt wie de meest duurzame uitvinding van 2011 heeft en de hoofdprijs van 5000 euro wint!

Kijk voor meer informatie over het programma op de website van Green Dream District.
 
Binnenkort staat ook op www.han.nl/greendream meer informatie over de deelnemers en de uitzendingen. Deze website is nog in voorbereiding.

Bron: han.nl

Logo Green Dream District
HAN Techniek doet mee aan Green Dream District van National Geographic Channel
  • Logo Green Dream District