Je vindt het leuk om kennis te delen, om met (jonge) mensen te werken en hen te coachen en te begeleiden bij hun ontwikkeling. Je wilt begrijpen wat er om je heen gebeurt en wilt anderen daar in laten delen. Niets lijkt je leuker dan werken met kinderen of jongeren. Je denkt aan een baan als meester, leraar, coach of misschien wel les- of cursusontwikkelaar. Dan zou de pabo een uitstekende keuze zijn! De HAN Pabo heeft een locatie in Arnhem en in Nijmegen.
Academische Pabo
Lijkt het je inspirerend aan kinderen les te geven? Doe je graag onderzoek en vind je het belangrijk een expliciete bijdrage te leveren aan de kwaliteit van het onderwijs? Ben je vwo-leerling? Dan is de Academische Lerarenopleiding Primair Onderwijs (ALPO) iets voor jou.
Studenten weblog: www.leraarworden.com
Met de weblog www.leraarworden.com willen we je graag laten zien wie onze (oud) studenten zijn, wat deze (oud) studenten doen en wat je kunt verwachten tijdens de studie aan deze opleidingen. De weblog brengt ervaringen en verhalen van (oud) studenten waar je bovendien op kunt reageren!
Meeloopdagen
Er zijn vele manieren om de Pabo beter te leren kennen. Voor scholieren van havo, vwo en mbo is het mogelijk om een dag(deel) mee te lopen met eerste- en/of tweedejaars van de Pabo. Meeloopdagen zijn op de pabo in Arnhem en op de pabo in Nijmegen
Sport, internationaal, special needs en Academische Pabo
Je kunt je tijdens je opleiding specialiseren in bijvoorbeeld kinderen die speciale zorg nodig hebben, kunst & cultuur of wetenschap & techniek. Met de Pabo kun je lesgeven op het vmbo of doorgroeien naar een managementfunctie in het onderwijs. Ben je klaar met de Pabo, dan heb je officieel de titel ‘Bachelor of Education’. Je kunt hiermee verder studeren, niet alleen in Nederland, maar ook in het buitenland.

