Snelle links [ sla over ]
HAN Navigatie [ sla over ]
HAN Bacheloropleidingen
Economie, Management en Recht
HAN Navigatie [ sla over ]

Kick-off module Online Marketing bij Commerciële Economie

25 november 2011

Internet valt niet meer weg te denken in ons dagelijks leven en bedrijven proberen dan ook massaal de consument via digitale wegen te bereiken. In de module Online Marketing verdiepen studenten Commerciële Economie zich dan ook in de online communicatiewereld!

Online marketing in de horeca

De meeste studenten bezoeken met enige regelmaat een kroeg, discotheek of restaurant, tenminste dat nemen we aan! Achter de horeca-gelegenheden op de Korenmarkt in Arnhem en de Molenstraat in Nijmegen zit een groot bedrijf met wie de studenten tijdens dit project gaan samenwerken: Oubaha Beheer. Zij zien graag hun kroegen en restaurants beter op internet vertegenwoordigd en willen daarin graag advies van de studenten. Studenten gaan in deze module met andere ogen naar het nachtleven kijken! 

Kick-off

De aftrap van het project vond plaats op maandag 7 november jl. in het Auditorium in het FEM-gebouw aan de Laan van Scheut in Nijmegen. Tijdens deze kick-off introduceerde de opdrachtgever zich en gaf alle informatie die nodig is om het project tot een goed einde te brengen.
 

Kick-off Module Online Marketing

Bron: han.nl / HANs on Experience

Opleiding Commerciële Economie

Kies je voor Commerciële Economie, dan leer je alles over marketing en sales.

Ontdek of de opleiding Commerciële Economie bij jou past!

Aanvullende vragen?

HAN VoorlichtingsCentrum (HVC)
Openingstijden: maandag t/m vrijdag 9.00 - 17.00 uur

T (024) 353 05 00
E