HAN deeltijdopleidingen: scherper profiel, betere aansluiting

22 februari 2013

De Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN) kiest er in 2013 voor haar aanbod van deeltijdopleidingen een scherper profiel te geven en daarnaast meer doelgroepgericht te maken. Dat heeft onder andere tot gevolg dat een voltijdse opleiding niet meer automatisch een deeltijdvariant heeft.

Bij de aanpassing van het deeltijdaanbod is er (met hulp en advies van enkele externe deskundigen uit werkveld en hbo-sector) vanuit vier solide en objectieve invalshoeken naar de bestaande deeltijdopleidingen gekeken: het bedrijfskundig (economisch) perspectief, de maatschappelijke relevantie, de concurrentie en de kwaliteit.

Opleidingen die worden afgebouwd

Deeltijd

  • Facility Management
  • Human Resource management
  • AD Accountancy 

E-learning

  • Financial Services Management
  • HBO rechten 

Duaal

  • Facility Management
  • Fiscaal Recht en Economie
  • Small Business en Retail Management
  • AD Accountancy

Studenten die al met opleiding zijn begonnen

Bij genoemde opleidingen is de maatschappelijke vraag en/of het aantal studenten te beperkt of er is elders passend aanbod. Studenten die al gestart zijn met één van de af te bouwen opleidingen kunnen deze gewoon afronden binnen de normale planning van de opleiding. De kwaliteit en voortzetting van de studie blijft gewaarborgd, mede doordat de voltijdse variant van de opleiding gewoon blijft bestaan.

Belangstelling in andere deeltijdopleidingen

Als u tijdens de afgelopen maanden belangstelling heeft getoond voor één van deze opleidingen, kunnen we uw inschrijving helaas niet in behandeling nemen. U ontvangt hierover nader bericht. Mocht u interesse hebben in één van onze andere deeltijdopleidingen dan kunt u uiteraard contact opnemen met het HAN Voorlichtingscentrum
 

Bron: han.nl